http://www.onlinecasino.to

LDD TRADE – MOTORSPORT

LDD TRADE – MOTORSPORT

Build, sell & rally cars service

Historia Firmy

Historia firmy LDD TRADE ma swój początek w latach 70tych, kiedy to jeden z założycieli Luc Bouckaert „LB TUNING” zaczyna pracować w motorsporcie. Zajmuje się przygotowaniem wtedy nowych samochodów na rajdy, a w szczególności niezawodnych silników i skrzyń biegów. Sam w tych latach startuje w wielu rajdach zdobywając kolejne tytuły i puchary. Pracuje też w salonie Opla w Belgii, gdzie zdobywa 3 miejsce w konkursie na najlepszego mechanika Opla w Europie. Lata 80te i 90te owocują w kolejne tytuły i zwycięstwa samochodów, które są przygotowane przez tego człowieka.

W  2004 roku  zakłada firmę zajmującą się wynajmem ogromnej floty samochodów jednak  jego miłość i pasja do sportu samochodowego nie pozwoliły mu pozostać obojętnym. W weekendy zajmował się obsługą rajdów, oraz pomagał przygotowywać silniki i skrzynie. Warto zaznaczyć, że były to zawsze te same samochody, przez lata zmieniło się tylko jedno – grupa, w której startują. Do roku 2012 prowadził tę firmę.

W połowie lat 2000 poznaje Polkę oraz jej córkę. Okazuje się, że młodsza z nich również ma swoją pasję w samochodach. Zaczyna podobnie jak ojczym. Pracuje w salonie Opla, a weekendowo i wakacyjnie pomaga w garażu. W roku 2011 startuje w pierwszym rajdzie (Barbórka Warszawska) jako pilot, gdzie zajmują 4 miejsce w swojej grupie. Jest to samochód przygotowany przez Luc’a. Zapadła decyzja o przeprowadzce i założeniu firmy o tym profilu w Polsce.

Tak właśnie powstała nasza firma.